Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Łyszkowice

Aktualności

AKTUALNOŚCI:

Pierwszy tydzień ferii już za nami...

Utworzono dnia 15.02.2019

Pierwszy tydzień ferii już za nami, a wraz z nim różne ciekawe zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu w Łyszkowicach. Dzieci brały udział m.in. w animacjach, warsztatach, a także skorzystały z wyjazdów do kina, muzeum i na salę zabaw. Zajęciom towarzyszyła pogodna atmosfera, a dzieci chętnie się w nie angażowały.

W imieniu pracowników GOKiS dziękujemy za aktywny udział i serdecznie zapraszamy w następnym tygodniu :)

czytaj dalej na temat: Pierwszy tydzień ferii już za nami...

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2019 roku

Utworzono dnia 14.02.2019

Otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Łyszkowice w 2019 roku został roztrzygnięty. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

Podmioty, które otrzymały dotację, winny złożyć przed podpisaniem umowy aktualizacje:

-opisu poszczególnych działań,

- harmonogramu,

-kalkulacji przewidywanych kosztów,

odpowiednio do zakresu rzeczowo-finansowego zadania.

 

czytaj dalej na temat: Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2019 roku

Złożono wniosek o dofinansowanie strefy aktywności w miejscowości Bobrowa

Utworzono dnia 13.02.2019

Gmina Łyszkowice złożyła wniosek o dotację celową z budżetu Województwa Łódzkiego na pomoc finansową jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego, przeznaczoną na dofinansowanie zadań w zakresie rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w wysokości 59.800,00 zł na realizację zadania pn. ”Utworzenie placu zabaw i siłowni w miejscowości Bobrowa”.

W ramach zadania planuje się utworzenie ogólnodostępnej infrastruktury sportowej składającej się z plenerowej siłowni, sprawnościowego placu zabaw oraz elementów wspierających rozwój psychofizyczny – stolika do szachów oraz gry plenerowej kółko krzyżyk. Obiekt zostanie również wyposażony w infrastrukturę techniczną: ławki oraz kosze na śmieci, a także tablice informacyjne. Plac zabaw ze względów bezpieczeństwa zostanie ogrodzony, a w miejscu gdzie zostaną posadowione urządzenia sprawnościowe zostanie wykonana bezpieczna nawierzchnia z piasku.

czytaj dalej na temat: Złożono wniosek o dofinansowanie strefy aktywności w miejscowości Bobrowa

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Imieniny

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice