Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Łyszkowice

Jubileusz 100-lecia urodzin pani Cecyli Antosik

Utworzono dnia 25.04.2016

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Cecylia Antosik z Czatolina. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka w dniu 25 kwietnia 2016 roku ukończyła 100 lat!
Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii Gminy Łyszkowice.

Z okazji swych setnych urodzin Pani Cecylia przyjęła mnóstwo gości z życzeniami kolejnych lat życia w zdrowiu. Życzenia w imieniu władz samorządowych przekazali Jubilatce Wójt Gminy Łyszkowice Adam Ruta, Przewodnicząca Rady Gminy Łyszkowice Anna Kwestarz oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Marzena Barańczyk. Po przekazaniu życzeń, gratulacji i prezentów wszyscy zebrani odśpiewali dwieście lat i wznieśli toast za zdrowie Jubilatki. W tej wzruszającej uroczystości Jubilatce towarzyszyła rodzina. Pani Cecylia pokazała swoim gościom prezenty jakie otrzymała oraz listy gratulacyjne m.in. od Premier Beaty Szydło, biskupa Józefa Zawitkowskiego i proboszcza parafii p.w. św. Kazimierza księdza Jerzego Modelewskiego. Zacna Jubilatka, która od urodzenia mieszka w Czatolinie cieszy się dobrym zdrowiem, świetną kondycją fizyczną oraz znakomitą pamięcią. Do tej pory jest aktywna, interesuje się bieżącymi wydarzeniami, brała udział w ostatnich wyborach samorządowych i parlamentarnych. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Cecyli na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w tak dobrym klimacie ciepła rodzinnego.

 

 

 

 

 

Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach

Projekt pn. „Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cyfrowa Gmina

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 2502

W poprzednim tygodniu: 2864

W tym miesiącu: 7044

W poprzednim miesiącu: 8665

Wszystkich: 219278

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice

mikroporady.pl

Portal Jakości Powietrza