Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Łyszkowice

Modernizacja oświetlenia drogowego w Gminie Łyszkowice

Utworzono dnia 05.09.2023

            Urząd Gminy Łyszkowice informuje, iż w dniach 05-17 września 2023 roku będą prowadzone przez firmę Janaszek Electric sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prace polegające na modernizacji oświetlenia drogowego w Gminie Łyszkowice na ulicach: Cmentarna, Prusa, Korczaka w miejscowości Łyszkowice, a także w miejscowościach Zakulin, Polesie, Stachlew.

            Modernizacja oświetlenia drogowego w Gminie Łyszkowice obejmuje wymianę ponad tysiąca nieefektywnych energetycznie opraw oświetleniowych na istniejących słupach oraz wymianę wysięgników i innych elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania oświetlenia na energooszczędne typu LED. Realizacja zadania spowoduje znaczne obniżenie kosztów związanych z oświetleniem gminy. Na podstawie wyników z przeprowadzonego audytu zużycia energii można oszacować, że redukcja mocy po modernizacji wyniesie aż 49%.

         Na ww. zadanie Gmina Łyszkowice pozyskała dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja 2 w wysokości do 90% kosztów kwalifikowalnych zadania.

Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach

Projekt pn. „Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cyfrowa Gmina

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 457

W poprzednim tygodniu: 474

W tym miesiącu: 1552

W poprzednim miesiącu: 2224

Wszystkich: 184765

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice

mikroporady.pl

Portal Jakości Powietrza

#SzczepimySię