Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Łyszkowice

Podpisanie umowy na budowę windy

Utworzono dnia 30.05.2017

W dniu 30 maja br. Wójt Gminy Łyszkowice Adam Ruta wraz ze Skarbnikiem Gminy Krystyną Kołudzką podpisali umowę z FIRMĄ HANDLOWĄ "ARTMED" J. SIENKIEWICZ, A. KĘSY SPÓŁKA JAWNA na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn. „Likwidacja barier architektonicznych budynku Urzędu Gminy w Łyszkowicach”.

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku usługowego – Urzędu Gminy o samonośne urządzenie windowe przeznaczone do komunikacji pionowej osób niepełnosprawnych. 

Wartość umowy wynosi 170 041,94 zł. Termin realizacji został określony na 2 października 2017 roku. Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Gmina Łyszkowice jest jedną z pierwszych jednostek samorządu terytorialnego z powiatu łowickiego, która będzie miała dostosowaną każdą kondygnację budynku, umożliwiającą dostęp osobom niepełnosprawnym.

Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach

Projekt pn. „Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cyfrowa Gmina

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 98

W poprzednim tygodniu: 694

W tym miesiącu: 345

W poprzednim miesiącu: 4441

Wszystkich: 198374

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice

mikroporady.pl

Portal Jakości Powietrza