Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Łyszkowice

Program Operacyjny Polska Cyfrowa

                                            

Projekt grantowy Zdalna szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

Oś priorytetowa nr I „Powszechny dostęp do internetu”

Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości do dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”

Całkowita wartość projektu: 60000,00 PLN

ofinansowanie: 60000,00 PLN, w tym ze środków UE 50778,00 PLN

Celem projektu jest umożliwienie prowadzenia zdalnego kształcenia nauczycielom i uczniom nie mającym warunków technicznych do uczestnictwa w kształceniu zdalnym.

Planowanym efektem realizacji projektu jest wsparcie 20 uczniów uczęszczających do trzech szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Łyszkowice.

AKTUALNOŚCI:

Zdalna szkoła + w Gminie Łyszkowice

Utworzono dnia 29.05.2020

                                        

 

      Projekt grantowy „Zdalna szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 

Oś priorytetowa nr I „Powszechny dostęp do szybkiego internetu”

Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości do dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”

Całkowita wartość projektu: 55000,00 PLN

Dofinansowanie ze środków UE: 55000,00 PLN

        Celem projektu jest umożliwienie prowadzenia zdalnego kształcenia nauczycielom i uczniom nie mającym warunków technicznych do uczestnictwa w kształceniu zdalnym, w tym uczniom z rodzin wielodzietnych.

        Planowanym efektem realizacji projektu jest wsparcie minimum 18, maksimum 20 uczniów ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Wójt Gminy Łyszkowice oraz do 2 nauczycieli zatrudnionych w tych szkołach.

czytaj dalej... na temat: Zdalna szkoła + w Gminie Łyszkowice

Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach

Projekt pn. „Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cyfrowa Gmina

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice

mikroporady.pl

Portal Jakości Powietrza