ODWIEDZINY DZIECI Z PRZEDSZKOLA W ŁYSZKOWICACH

 
Dziś w Urzędzie Gminy Łyszkowice mieliśmy wyjątkowych gości! 😊
Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola w Łyszkowicach – 4 latki z grupy „Misie”. 🧸
Podczas wizyty najmłodsi mogli zobaczyć, jak funkcjonuje urząd „od środka”, dowiedzieć się, na czym polega praca Wójta Gminy Łyszkowice Waldemar Krajewski, a także spróbować swoich sił w roli urzędników – dzieci miały możliwość podpisania i ostemplowania przygotowanej dla nich uchwały. 📄✍️
„Misie” z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w spotkaniu, zadawały ciekawe pytania i chętnie słuchały odpowiedzi.
Była to cenna lekcja a także świetna okazja do poznania pracy samorządu w praktyce.
Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie! 👏
 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ