WRĘCZENIE NAGRÓR "EKO-bOHATER - KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI"
W wyniku rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „EKO-BOHATER – KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI” zostały rozdane nagrody dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Łyszkowice.
Laureaci konkursu:
I miejsce – Karina Szymajda, Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach
II miejsce – Alicja Polit, Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach
III miejsce – Błażej Świątek, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stachlewie
Wyróżnienia:
Kornelia Wysocka, Szkoła Podstawowa w Seligowie
Seweryn Pokora, Szkoła Podstawowa w Seligowie
Karol Redzisz, Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach
Nagrody wręczał Wójt Gminy Łyszkowice Waldemar Krajewski oraz pani Iwona Godos, reprezentująca firmę #PreZero.
Serdeczne gratulacje dla uczniów nagrodzonych i wyróżnionych.
Dziękujemy za pełne inwencji twórczej i pomysłowe prace.