WRĘCZENIE NAGRÓR "EKO-bOHATER - KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI"

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „EKO-BOHATER – KONKURS Z OKAZJI DNIA ZIEMI” zostały rozdane nagrody dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Łyszkowice.
Laureaci konkursu:
🥇I miejsce – Karina Szymajda, Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach
🥈II miejsce – Alicja Polit, Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach
🥉III miejsce – Błażej Świątek, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stachlewie
Wyróżnienia:
🌟Kornelia Wysocka, Szkoła Podstawowa w Seligowie
🌟Seweryn Pokora, Szkoła Podstawowa w Seligowie
🌟Karol Redzisz, Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach
Nagrody wręczał Wójt Gminy Łyszkowice Waldemar Krajewski oraz pani Iwona Godos, reprezentująca firmę #PreZero.
👏Serdeczne gratulacje dla uczniów nagrodzonych i wyróżnionych.
💚Dziękujemy za pełne inwencji twórczej i pomysłowe prace.
 
 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ