Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Łyszkowice

Program Czyste Powietrze

Utworzono dnia 26.03.2024

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Program Czyste Powietrze – wsparcie dla Ciebie i środowiska: wniosek o płatność”. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z informacjami nt. jak prawidłowo wypełnić wniosek o płatność w Programie priorytetowym Czyste Powietrze. W czasie spotkania przewidziany jest panel pytań i odpowiedzi z udziałem przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Webinarium odbędzie się 09 kwietnia 2024 roku w godz. 10.00 – 12.00 (rekrutacja do 05.04.2024 r.)

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://funduszeue.lodzkie.pl/events/webinarium-pn-program-czyste-powietrze-wsparcie-dla-ciebie-i-srodowiska-wniosek-o-platnosc pod przyciskiem „Weź udział”. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach

Projekt pn. „Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cyfrowa Gmina

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 1265

W poprzednim tygodniu: 2410

W tym miesiącu: 6375

W poprzednim miesiącu: 5540

Wszystkich: 209944

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice

mikroporady.pl

Portal Jakości Powietrza