Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Łyszkowice

"Zwiększenie efektywności energetycznej budynków Zespołu Szkół w Łyszkowicach” - podpisanie umowy na roboty budowlane

Utworzono dnia 08.05.2017

W dniu 27 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Gminy w Łyszkowicach, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pani Krystyny Kołudzkiej, została uroczyście podpisana umowa pomiędzy Gminą Łyszkowice, reprezentowaną przez Wójta Pana Adama Rutę a firmą ULBUD, reprezentowaną przez Pana Grzegorza Stolarskiego na realizację zadania pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków Zespołu Szkół w Łyszkowicach”.

Umowa została podpisana w obecności Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych – Pani Małgorzaty Zielińskiej oraz Kierownika Referatu ds. strategii rozwoju gminy i funduszy unijnych - Pana Waldemara Szabelskiego. Przekazanie terenu budowy, zgodnie z umową, nastąpi w ciągu 14 dni od jej podpisania. Podpisanie umowy jest zakończeniem podstępowania przetargowego, które trwało od 21 lutego do 27 kwietnia 2017 r. Koszt tej inwestycji wynosi 3956241,85 zł.

Przypomnijmy, że pozyskana kwota jest najwyższym w historii gminy dofinansowaniem ze środków zewnętrznych na realizację zadań gminy. Jest to także potwierdzenie wysokiego profesjonalizmu i wiedzy ze strony pracowników Urzędu Gminy. Jednak strategiczną decyzją była uchwała Rady Gminy Łyszkowice o przystąpieniu do realizacji tego zadania.

Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach

Projekt pn. „Utworzenie gminnego żłobka w Łyszkowicach” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Cyfrowa Gmina

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Lista wyłaczeń PGE

Portal ePodatki

Gmina Łyszkowice

mikroporady.pl

Portal Jakości Powietrza

#SzczepimySię